Najnowsze komentarze
Na wszelki wypadek tutaj pisze: Ni...
Witaj ponownie! Ostatnie spotkanie...
@jazda na kuli - tak, nadal jestem...
Latasz coś jeszcze?
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki

10.01.2013 13:58

Podsumowanie akcji 1% dla Kuby

Witajcie ponownie kochani motomaniacy :) Mam nadzieje, że sezon był dla Was i Waszych motocyklowych rodzin łaskawy. Nadszedł czas w którym udało nam się po wielu upomnieniach dowiedzieć ile udało się uzbierać pieniędzy z 1% w fundacji Jaśka Meli.

Dzięki Wam na subkoncie Kuby pojawiła się suma około 20tys zł. które Kuba może wykorzystać na zakup części do protezy oraz ewentualnych innych medycznych opłat.


Jeśli chodzi o zakup protezy to udało się ją zakupić, ponieważ bardzo dużą pomoc udzieliły Polskie Lasy Państwowe za co serdecznie dziękujemy.

Dodatkowo droższe elementy protez okazały się dużo tańsze np. 10 krotnie tańsze zagranicą, co wykorzystaliśmy.

Kuba z racji na swój charakter i chęć powrotu do aktywnego życia bardzo szybko powrócił do formy.


Chcąc podzielić się doświadczeniem i zdobytą wiedzą staramy się pomagać osobą jak rówwnież ich rodzinom, które stanęły przed takimi problemami z jakimi my borykaliśmy się jeszcze kilka miesięcy temu i cały czas nabieramy nowych doświadczeń.

W połowie lutego Kubę czeka kolejna operacja tym razem będzie to rekonstrukcja kolana w lewej nodze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w akcji 1%, jak również słowa wsparcia oraz wiarę w Kubę, że mu się uda stanąć ponownie na nogi (zarówno dosłownie jak i w przenośni) i by z uśmiechem a czasem i grymasem na twarzy pokonywał wyzwania. 

Jednak mimo wszystko poczucie humoru nieodstępuję Kuby na krok. Znajomi przyzwyczaili się już do widoku kiedy wykreca proteze stopą do twarzy robiąc z niej stolik pod kubek, czy po to by się oprzeć albo po prostu zawiązać buta. 

Co najważniejsze nadal pracuje jako serwisant replik broni ASG i robi to naprawdę bardzo dobrze. Udało się nam tez razem uczestniczyć w kilku strzelankach gdzie Kuba pokazał że nie tylko dobrze serwisuje, ale też i strzela. Widząc ile osób wykazało inicjatywę pomocy oraz zainteresowanie i wsparcie, Kuba miał niesamowitą motywacje do powrotu do zdrowia. A jego ukryte łzy wzruszenia i krępacji kiedy dowiadywał się ile osób chce mu pomóc pamiętam tylko ja.

Dziękujemy Wam z całego serducha !

Komentarze : 5
2013-02-02 11:52:26 road

as -> Jak najbardziej również w tym roku akcja trwa. Niedługo napisze post na blogu dnośnie akcji a tymczasem zapraszam do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/319602854807260/?fref=ts

2013-02-01 23:42:25 as

Jak fajnie że pojawił się ten wpis, po długim czasie tu zawitałem i tak sobie pomyśłałem co tam u Was.
Czy zbiórka 1% nadal trwa? czy już w tym roku nie można odpisywać na ten cel (kube)

2013-01-20 23:28:16 toja

Pewnie obniżyli ocenę za liczne błędy gramatyczne i interpunkcyjne wpisu. Ado, jeśli coś publikujesz w necie, to warto troszkę się bardziej nad tym postarać, żeby się lepiej czytało.

2013-01-14 15:02:08 EasyXJRider

Supcio bardzo. Czy Twój twardziel wsiadł już z powrotem za stery (przepraszam, jeżeli przeoczyłem odpowiedź w poprzednich wpisach)?

->Gościu23: Wyluzuj, każdy z piszących tutaj ma swojego jedynkoklikacza, po Twojemu "skurwiela". Taki urok internetu. Na pocieszenie, ja wstawiłem trzy maksy tutaj.

2013-01-10 17:03:15 gosciu23

Wpis jest super! Trzymaliśmy za Was kciuki jak rowniez przekazalismy 1%. Ekstra, że się udało :)

ps. co za skurwiel obniża ocene wpisu?!

  • Dodaj komentarz